Abażury Venti - nie tylko dla eleganckich wnętrz.

Wszechstronne zastosowanie

Abażury Venti można z łatwością dopasować do każdego typu wnętrza – od tradycyjnych aranżacji po nowoczesne i minimalistyczne. Różne warianty kolorystyczne sprawiają, że łatwo dopasować lampę do dominującej w pomieszczeniu kolorystyki bądź też zbudować wystrój na zasadzie mocnych kontrastów. Abażury przysufitowe sprawdzą się zarówno w pokoju dziennym, jak i w sypialni. Asortyment Venti obejmuje lampy wiszące na jedna, dwie, trzy i więcej żarówek, przy czym większość modeli można wyposażyć w energooszczędne warianty LED. Kształty abażurów mogą przybierać różne formy. Wyjątkowo popularne są modele w formie walca – tak jak lampy stojące z kolekcji Roller. Inne opcje to abażury o kształcie stożka bądź diamentu.

Najlepsza jakość produktów

Światło dawane przez lampy z abażurem może mieć bardziej stonowany charakter, stąd też – modele o mniejszej objętości doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia sypialni nadając pomieszczeniu klimatyczną oprawę.

Wszystkie abażury dostępne w kolekcjach lamp Venti wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Przy ich produkcji zastosowano najnowsze technologie oraz najlepszego gatunku surowce. Dzięki nowoczesnej technologii abażury Venti łatwo utrzymywać w czystości. Wrażenia estetyczne oraz funkcjonalność takich modeli nie przesłania jednak kwestii bezpieczeństwa. A to zawsze pozostaje dla projektantów z Venti kluczowym zagadnieniem. Stąd też wszystkie abażury – czy to w lampach stojących, wiszących, biurkowych czy kinkietach – są wykonane tak, by ryzyko pożaru było bliskie zeru. Warto skorzystać z możliwości obejrzenia wyjątkowych abażurów Venti w showroomie znajdującym się w siedzibie firmy w Mazańcowicach.