Lampa wisząca - podstawowy rodzaj lamp do wnętrza.

Uniwersalny sposób na oświetlenie

Optymalne oświetlenie jest istotne w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy dopasowywany jest wystrój salonu, jadalni, kuchni, łazienki czy przedpokoju - odpowiedni rodzaj światła decyduje o poziomie komfortu w nie mniejszym stopniu, niż meble dobrej jakości. Lampy wiszące stanowią jedną z najbardziej uniwersalnych form. W Venti znaleźć można różnorodne ich modele, które można z łatwością dopasować do każdego pomieszczenia utrzymanego w dowolnym stylu. Lampy wiszące dostępne w naszym asortymencie mogą mieć zarówno postać minimalistyczną, jedno-żarówkową lub też bardziej skomplikowaną formę. Niezależnie od modelu lampy wykonane są z wysokiej klasy surowców, z wykorzystaniem najnowszych technologii, oraz ze zwróceniem szczególnej uwagi na łączenie estetyki z funkcjonalnością.

Lampy wiszące wyróżnia to, że są one bezpieczne w użytkowaniu. Mocowane przy suficie modele charakteryzują się trwałością konstrukcji, ale też prostotą montażu i demontażu. Taki rodzaj lamp daje szerokie możliwości w zakresie aranżacji wnętrza. Jeżeli chodzi natomiast o natężenie światła, to w Venti dostępne są także modele, w których stopień intensywności, ale i barwa światła są regulowane przy pomocy pilota czy aplikacji. Dodatkowo dużą popularnością wśród odbiorców cieszą się lampy LED.

Lampa wisząca w różnych częściach domu

Jak wspomnieliśmy, w Venti kładziony jest nacisk na to, by asortyment charakteryzował się różnorodnością. Stąd też łatwo dobrać jest odpowiednią lampę wiszącą do każdego pomieszczenia. I tak przykładowo:

  • w jadalni sprawdzą się zarówno bardziej nowoczesne formy lamp wiszących, jak i bardziej ozdobne egzemplarze ;
  • w kuchni dobrym wyborem będą nie tylko klasyczne lampy akrylowe z regulowaną wysokością, ale także lampy wiszące o metalowej, prostszej konstrukcji;
  • w salonie można pokusić się o większą ekstrawagancję - lampa tutaj pełni nie tylko funkcjonalną, ale też dekoracyjną funkcję. Lampy LED o wyjątkowych kształtach czy modelowane egzemplarze wyglądające jak eksponaty z galerii sztuki to tylko niektóre z możliwości;
  • także w pokoju dziecka/nastolatka można postawić na ciekawą stylistykę kolorowych lamp modelowanych;

Dzięki żarówkom LED lampy takie są przyjaznym dla środowiska źródłem światła. Obok energooszczędnej formy ich zaletą jest także rodzaj emitowanego światła - dużo bardziej przyjazny dla ludzkiego oka. Lampy wiszące Venti znajdą zastosowanie zarówno w różnych pomieszczeniach prywatnego domu czy mieszkania, jak i w obiektach użyteczności publicznej, w hotelach, w salach bankietowych lub konferencyjnych, w placówkach edukacyjnych.

Warto zapoznać się z szeroką ofertą, w której wybierać można zarówno spośród różnorodnych stylistyk, form, materiałów, ale też bogatego wachlarza kolorystycznego. Dzięki stałej ekspozycji w salonie Venti można przekonać się jakie modele emitują optymalną ilość światła - wiadomo, że takie oczekiwania będą różne wśród odbiorców, stąd też - warto odwiedzić siedzibę stacjonarną Venti samodzielnie.