Kinkiety Venti – co je wyróżnia

Oczywiście właściwie dobrane kinkiety pełnią nie tylko praktyczną, ale i dekoracyjną funkcję. Nie jest to trudne w przypadku kinkietów firmy Venti wykonanych z najlepszej jakości materiałów, posiadających różnorodne formy oraz bogaty wybór kolorystyki.

Rola kinkietu w nowoczesnym wnętrzu
Tradycyjnie kinkiety wiesza się przy ścianie w pokoju – aby uzupełniały umieszczone już tam źródło światła. Doskonale sprawdzą się one również tam, gdzie brakuje miejsca na wiszącą lub stojącą lampę. Dużą zaletą lamp kinkietowych jest prostota ich montażu. Nowoczesne kinkiety wyróżniają się pewną uniwersalnością/

Szeroki asortyment kinkietów Venti obejmuje modele pełne prostoty, jak i te o eleganckim i  klasycznym charakterze . W ofercie dostępne są również warianty LED. To energooszczędne rozwiązanie daje również dodatkowe możliwości dekoracyjne dzięki dostępnej regulacji natężenia oraz kolorystyki światła. Oświetlenie, które daje kinkiet ma bardziej subtelny charakter. Takie dodatkowe źródło może być jednak umieszczone również w łazience, nad lustrem.

Gdzie umieścić kinkiet ?
Kinkiety Venti mogą być dodatkowym źródłem światła albo – stanowić główny element oświetlenia. Współcześnie można oczywiście wybrać wariant pasujący do lampy sufitowej, jednak w dobie eklektycznych wystrojów nie ma już takiej konieczności. Kinkiety Venti są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne – formy takie jak ta modelowana pozwalają stworzyć oryginalną przestrzeń w dowolnym pomieszczeniu. W zależności od wystroju można wybrać bardziej prostą formę lub też zdecydować się na kinkiet, który przykuwa uwagę jak żaden inny element.

Kinkiety mogą stanowić element wystroju nie tylko w budynkach mieszkalnych. Doskonale nadają się one do wyposażenia pokoi hotelowych, do sali konferencyjnych. Eleganckie kinkiety sprawdzą się jako ozdoba restauracji, kawiarni, ale nawet świątyń.

Niezależnie od tego, jaką rolę ma spełniać kinkiet, przed jego zakupem warto odwiedzić salon firmowy Venti, gdzie stale dostępna jest kompletna eskpozycja.