Lampa akrylowa - czy tylko do kuchni?

Praktyczne rozwiązanie
Lampa umieszczona w kuchni musi być przystosowana do wyższych temperatur, niż te panujące w pozostałej części mieszkania. Powinna być również odporna na unoszącą się w powietrzu wilgoć, nie nasiąkać unoszącymi się zapachami i dostarczać optymalnej ilości światła. Idealnym rozwiązaniem pozostaje kupno lampy z tworzywa sztucznego o prostej konstrukcji. W ofercie firmy Venti znajduje się szeroki wachlarz lamp akrylowych – zróżnicowanych pod względem kształtu, rozmiaru i kolorystyki w taki sposób, by mogły uzupełnić każde wnętrze kuchenne, i nie tylko. Ogromną zaletą lamp akrylowych jest to, że są lekkie i łatwe do utrzymania w czystości.
W przestrzeni kuchennej szczególną uwagę należy zwrócić na to, ile światła będzie dawała lampa. Rozmiar lampy musi być optymalny w stosunku do kubatury pomieszczenia, jednak znaczenie ma przede wszystkim jej moc. Inną lampę umieścimy w kuchni, w której dominują jasne barwy i która ma dostęp do światła słonecznego, a inną w tzw. kuchni ślepej, pozbawionej okna.


W estetycznym wydaniu
Produkty firmy Venti pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale i dekoracyjną. Nie inaczej jest w przypadku lamp akrylowych. We wnętrzu urządzonym w bardziej klasycznym stylu doskonale sprawdzi się elegancka lampa kuchenna. Z kolei dla osób, które poszukują bardziej nowoczesnej formy dobrym wyborem będzie lampa o prostej formie, mocnym i modnym w tym sezonie kolorze czerni. Również w kuchni można zdecydować się na mocniejsze akcenty – jednak istotnym jest, by komponowały się one z całością wystroju. Praktyczną cechą lamp Venti jest również możliwość regulacji ich wysokości. Warto nadmienić, że seria akrylowych lamp produkowana jest w całości na terenie Polski.