Plafoniery Venti – styl, ekologia i oszczędność energii

Idealna kombinacja walorów użytkowych

W Venti znaleźć można bardzo bogaty wybór plafonier – od klasycznych, przez pełne prostoty, aż po dekoracyjne, wykańczane kryształowymi elementamiPlafoniery mogą dawać różnorodne światło, wykorzystują jednak głównie żarówki LED. Rozwiązanie to pozwala regulować natężenie oświetlenia, ale przede wszystkim wyróżnia się wysoką energooszczędnością. Zużycie energii może być dzięki takim żarówkom ograniczone nawet o 80 – 90 procent – a przy obecnych wysokich cenach prądu to duże odciążenie domowego budżetu. Dodatkowym atutem oświetlenia ledowego w plafonierach jest to, że daje ono bardzo dużo światła, a przy tym działa kilkadziesiąt razy dłużej od zwykłych, nieenergooszczędnych żarówek.

Wiele stylistyk w ekologicznej formie

Kolekcje plafonier dostępne w ofercie Venti są utrzymane w zróżnicowanych stylistykach – dzięki temu mogą stanowić ozdobę różnych pomieszczeń. Dawniej plafoniery kojarzono głównie z hallem, natomiast obecnie w asortymencie Venti znajdują się eleganckie plafoniery, które wspaniale odnajdą się w każdym urządzonym ze smakiem wnętrzu. Plafoniery będą też świetnie nadawać się do oświetlenia pokoju dziecka czy nastolatka. Nowoczesne w formie lampy LED gwarantują optymalną ilość światła, w dodatku przyjaznego dla oczu.

Ważnym wyróżnikiem nowoczesnych lamp z oferty Venti pozostaje fakt, iż ich żarówki ani obudowa się nie nagrzewają. Dzięki temu ani na ścianach ani na sufitach nie pojawiają się ciemne plamy. Rozmiary lamp z kolekcji plafonów Venti są zróżnicowane – niezależnie jednak od średnicy charakteryzuje je kompaktowa forma. Funkcjonalność plafonier oraz ich wysoka estetyka pozwala na wyposażenie każdego pomieszczenia.
 
Lampy Venti dostępne są w sprzedaży w sklepie internetowym, natomiast ich całoroczna, pełna ekspozycja znajduje się w siedzibie firmy w Mazańcowicach i jest otwarta dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16. Warto na własne oczy przekonać się o wysokiej jakości wykonania oraz dbałości o detale wykończenia.

Powiązane produkty