Promocje świąteczne

Przy okazji promocji można wymienić oświetlenie również w swoim domu. Zwłaszcza, że do wyboru są różne modele lamp, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników prostoty dostępne są wiszące lampy z kolekcji Summer 2023, łączące nowoczesność metalowej formy z rustykalnością drewnianych elementów. Lampy te wyróżnia trwałość oraz uniwersalny charakter – mogą oświetlać wnętrza salonu, jadalni, korytarza czy kuchni.

W kolekcji Summer 2023 promocją objęto także wyjątkową lampę przysufitową o całościowej metalowej konstrukcji i nieco futurystycznym charakterze. Warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie lampy z tej serii wykorzystują oświetlenie LED – przyjazne dla środowiska oraz dla ludzkiego oka.

W kuchni świetnie sprawdzą się także klasyczne akrylowe lampy, które mają bardziej tradycyjną formę, ale różnią się przemyślanym wzornictwem i kolorystyką. W ramach mikołajkowej promocji są one w jeszcze korzystniejszej cenie – ponieważ wysoka jakość wcale nie musi oznaczać obciążenia dla domowego budżetu.

Bardziej elegancką, a z pewnością wyrazistą propozycją pozostają lampy kryształowe Venti. Dzięki promocji grudniowej można je nabyć z obniżką. Lampy kryształowe korespondują z wnętrzami o wyjątkowym przeznaczeniu. Dodają powabu salom konferencynym, weselnym, uświetniają salon – są nie tylko elementem funkcjonalnym, ale też ozdobą. Żyrandole kryształowe Venti to produkty nowoczesne – można w nich używać energooszczędnych żarówek, a dzięki rozpraszaniu światła przez kryształki nawet bardzo duże pomieszczenia mogą być doskonale oświetlone.

Warto skorzystać z aktualnej promocji Venti – prezent można zrobić zarówno najbliższym, jak i sobie. Lampy Venti są trwałe, eleganckie i świetnie dopasowują się do każdego stylu aranżacji. Można się o tym przekonać odwiedzając salon w Mazańcowicach, gdzie znaleźć można ekspozycję.

Poniżej przedstawiamy produkty w promocji:

Powiązane produkty